Niderlandy, dukat, 1807

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 20:34:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niderlandy, dukat, 1807

Niderlandy, dukat, 1807

Cena wylicytowana: 1 200 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 20:34:40
Numer:
68638
Opis: Niderlandy - Królestwo Holandii 1806-1810 - Ludwik Napoleon Bonaparte 1806-1810, dukat, 1807, Utrecht
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: złoto 2.97 g
Literatura: Delmonte 1176A, Fr. 325, Schulman 119b

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 232

— Oferty —

18-01-2018 12:26:40 przez: 055154
1)  1 200 zł
18-01-2018 20:33:28 przez: 054872
2)  1 150 zł
17-01-2018 13:02:37 przez: 055168
3)  1 050 zł
13-01-2018 23:11:00 przez: 055179
4)  760 zł
09-01-2018 08:46:36 przez: 054903
5)  620 zł

« powrót do listy