Niderlandy, dukat, 1800

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 20:34:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niderlandy, dukat, 1800

Niderlandy, dukat, 1800

Cena wylicytowana: 1 100 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 20:34:00
Numer:
68636
Opis: Niderlandy - Republika Batawska 1795-1806, dukat, 1800, Geldria
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: złoto 3.39 g
Literatura: Delmonte 1171A, Purmer Ge123, Fr. 319

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 1 100 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 188

— Oferty —

18-01-2018 12:28:00 przez: 055154
1)  1 100 zł
18-01-2018 20:32:59 przez: 054872
2)  1 050 zł
09-01-2018 23:56:08 przez: 054966
3)  860 zł
09-01-2018 23:54:50 przez: 054962
4)  660 zł
09-01-2018 08:46:11 przez: 054903
5)  620 zł

« powrót do listy