Niderlandy, dukat, 1792

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 20:33:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niderlandy, dukat, 1792

Niderlandy, dukat, 1792

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 20:33:40
Numer:
68635
Opis: Niderlandy - Utrecht, dukat, 1792, Utrecht
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: złoto 3.46 g, przedziurawiony
Literatura: Delmonte 965, Purmer Ut 27, Fr. 285

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 401

— Oferty —

18-01-2018 12:27:31 przez: 055154
1)  700 zł
17-01-2018 23:05:51 przez: 055153
2)  680 zł
09-01-2018 23:57:17 przez: 054966
3)  600 zł
11-01-2018 10:20:05 przez: 054872
4)  580 zł

« powrót do listy