Niderlandy, dukat, 1770

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 20:33:00
licytacja
Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niderlandy, dukat, 1770

Niderlandy, dukat, 1770

Cena aktualna: 860 zł
Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym
Numer:
68633
Opis: Niderlandy - Holandia, dukat, 1770, Holandia
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: złoto 3.44 g
Literatura: Delmonte 775, Purm. Ho15, Fr. 250

Galeria

Aukcja

Cena aktualna: 860 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 67

— Oferty —

14-01-2018 22:40:40 przez: 055154
1)  860 zł
15-01-2018 21:16:22 przez: 054872
2)  840 zł
13-01-2018 21:20:34 przez: 055168
3)  760 zł
12-01-2018 00:33:48 przez: 055153
4)  680 zł
10-01-2018 11:59:19 przez: 054976
5)  640 zł

« powrót do listy