Niderlandy, dukat, 1758

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 20:32:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niderlandy, dukat, 1758

Niderlandy, dukat, 1758

Cena wylicytowana: 1 100 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 20:32:40
Numer:
68632
Opis: Niderlandy - Holandia, dukat, 1758, Holandia
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: złoto 3.42 g
Literatura: Delmonte 775, Purm. Ho15, Fr. 250

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 1 100 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 1428

— Oferty —

18-01-2018 12:27:17 przez: 055154
1)  1 100 zł
18-01-2018 20:31:31 przez: 054872
2)  1 050 zł
16-01-2018 13:40:38 przez: 055168
3)  1 000 zł
12-01-2018 00:32:24 przez: 055153
4)  680 zł
11-01-2018 09:30:32 przez: 055046
5)  640 zł
08-01-2018 18:27:41 przez: 054824
6)  600 zł

« powrót do listy