Niderlandy, dukat, 1707

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 20:32:20
licytacja
Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niderlandy, dukat, 1707

Niderlandy, dukat, 1707

Cena aktualna: 740 zł
Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym
Numer:
151314
Opis: Niderlandy - Utrecht, dukat, 1707, Utrecht
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: złoto 3.41 g, wycięty krążek
Literatura: Delmonte 963, Fr. 284, Purmer Ut24

Galeria

Aukcja

Cena aktualna: 740 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 109

— Oferty —

14-01-2018 22:39:29 przez: 055154
1)  740 zł
08-01-2018 18:16:19 przez: 054820
2)  720 zł
12-01-2018 00:29:43 przez: 055153
3)  600 zł
09-01-2018 08:45:41 przez: 054903
4)  490 zł

« powrót do listy