Japonia, 2 shu (Nishu), 1832-1858

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 20:32:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Japonia, 2 shu (Nishu), 1832-1858

Japonia, 2 shu (Nishu), 1832-1858

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 20:32:00
Numer:
151318
Opis: Japonia - Iyeoshi 1837-1853, 2 shu (Nishu), 1832-1858
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: złoto '298', srebro '702' 1.64 g
Literatura: KM 18

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 895

— Oferty —

18-01-2018 20:31:54 przez: 054857
1)  270 zł
18-01-2018 20:01:11 przez: 055457
2)  260 zł
18-01-2018 20:28:24 przez: 055164
3)  250 zł
18-01-2018 20:24:02 przez: 055172
4)  210 zł
18-01-2018 15:48:38 przez: 055148
5)  195 zł
16-01-2018 22:06:37 przez: 055358
6)  170 zł
14-01-2018 11:36:32 przez: 055182
7)  145 zł
15-01-2018 21:45:48 przez: 055283
8)  140 zł
11-01-2018 20:24:37 przez: 055137
9)  120 zł
10-01-2018 23:48:25 przez: 054852
10)  115 zł
09-01-2018 23:53:32 przez: 054962
11)  110 zł
09-01-2018 20:41:05 przez: 054952
12)  105 zł
09-01-2018 20:05:03 przez: 054949
13)  100 zł
08-01-2018 23:26:38 przez: 054890
14)  95 zł
08-01-2018 18:57:35 przez: 054828
15)  90 zł

« powrót do listy