Japonia, 2 shu (Nishu), 1832-1858

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 20:32:00
licytacja
Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Japonia, 2 shu (Nishu), 1832-1858

Japonia, 2 shu (Nishu), 1832-1858

Cena aktualna: 150 zł
Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym
Numer:
151318
Opis: Japonia - Iyeoshi 1837-1853, 2 shu (Nishu), 1832-1858
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: złoto '298', srebro '702' 1.64 g
Literatura: KM 18

Galeria

Aukcja

Cena aktualna: 150 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 12
Ilość odsłon: 302

— Oferty —

16-01-2018 22:06:37 przez: 055358
1)  150 zł
14-01-2018 11:36:32 przez: 055182
2)  145 zł
15-01-2018 21:45:48 przez: 055283
3)  140 zł
12-01-2018 20:44:17 przez: 055164
4)  130 zł
11-01-2018 22:38:27 przez: 055148
5)  125 zł
11-01-2018 20:24:37 przez: 055137
6)  120 zł
10-01-2018 23:48:25 przez: 054852
7)  115 zł
09-01-2018 23:53:32 przez: 054962
8)  110 zł
09-01-2018 20:41:05 przez: 054952
9)  105 zł
09-01-2018 20:05:03 przez: 054949
10)  100 zł
08-01-2018 23:26:38 przez: 054890
11)  95 zł
08-01-2018 18:57:35 przez: 054828
12)  90 zł

« powrót do listy