Bizancjum, histamenon, 963-969

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 20:31:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Bizancjum, histamenon, 963-969

Bizancjum, histamenon, 963-969

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 20:31:00
Numer:
151586
Opis: Bizancjum - Nicefor II Fokas 963-969, histamenon, 963-969, Konstantynopol, Aw: popiersie Chrystusa na wprost i napis + IҺS XIS RЄX RЄGNANTIҺM, Rw: popiersia Nicefora i Bazylego na wprost, trzymający krzyż oraz napis NIKHΦOP' KAI RACIΛ AVΓ R P
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: złoto 4.36 g
Literatura: Sear 1777, DOC 2

Galeria

Aukcja

Cena końcowa:
Cena wywoławcza: 3 000 zł
Cena szacunkowa: 5 000 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 258