Bizancjum, solidus, 741-751

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 20:30:40
licytacja
Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Bizancjum, solidus, 741-751

Bizancjum, solidus, 741-751

Cena aktualna:
Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym
Numer:
151576
Opis: Bizancjum - Konstantyn V 741-775, solidus, 741-751, Konstantynopol, Aw: Popiersie Konstantyna z krzyżem na wprost, D N CONSTANTINS; Rw: Popiersie Leona III z krzyżem na wprost, D LEON P A MЧL Θ
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złoto 4.46 g
Literatura: Sear 1550, DOC 1b

Galeria

Aukcja

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 3 000 zł
Cena szacunkowa: 5 000 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 91