Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1879 CC

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 22:31:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1879 CC

Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1879 CC

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 22:31:40
Numer:
150727
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1879 CC, Carson City, typ Morgan
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: rzadki
Literatura:

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 459

— Oferty —

18-01-2018 21:20:05 przez: 055519
1)  580 zł
18-01-2018 22:27:09 przez: 054872
2)  560 zł

« powrót do listy