Rosja, rubel, 1842 СПБ АЧ

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 22:27:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Rosja, rubel, 1842 СПБ АЧ

Rosja, rubel, 1842 СПБ АЧ

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 22:27:40
Numer:
205234
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1842 СПБ АЧ, Petersburg, duża korona na awersie, 11 piór w ogonie, 7 gałązek laurowych w wieńcu
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: pozostałości rdzawej patyny
Literatura: Bitkin 185, Adrianov 1842а

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość przebić: 16
Ilość odsłon: 192

— Oferty —

18-01-2018 22:27:25 przez: 055444
1)  540 zł
13-01-2018 08:24:44 przez: 054819
2)  520 zł
18-01-2018 22:24:59 przez: 054872
3)  490 zł
18-01-2018 20:52:07 przez: 054857
4)  470 zł
11-01-2018 21:01:14 przez: 055145
5)  250 zł
08-01-2018 20:00:53 przez: 054842
6)  210 zł

« powrót do listy