Niemcy, talar, 1863

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:46:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar, 1863

Niemcy, talar, 1863

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:46:20
Numer:
151374
Opis: Niemcy - Frankfurt- miasto, talar, 1863, Frankfurt
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko czyszczone
Literatura: AKS 45, Dav. 654, Thun 147

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 577

— Oferty —

18-01-2018 12:03:33 przez: 054954
1)  520 zł
15-01-2018 14:27:53 przez: 055204
2)  500 zł
18-01-2018 11:45:34 przez: 055468
3)  420 zł
17-01-2018 15:01:08 przez: 055403
4)  360 zł
16-01-2018 21:04:16 przez: 055349
5)  340 zł
13-01-2018 23:31:10 przez: 055179
6)  320 zł
11-01-2018 21:17:03 przez: 055143
7)  310 zł
12-01-2018 21:51:16 przez: 055166
8)  300 zł
10-01-2018 06:08:39 przez: 054897
9)  280 zł
10-01-2018 14:20:54 przez: 054814
10)  260 zł
10-01-2018 05:21:48 przez: 054969
11)  240 zł
09-01-2018 13:48:52 przez: 054921
12)  210 zł
08-01-2018 20:38:08 przez: 054852
13)  195 zł
08-01-2018 20:14:00 przez: 054842
14)  190 zł
08-01-2018 19:18:09 przez: 054817
15)  185 zł

« powrót do listy