Polska, trojak, 1589

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:07:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, trojak, 1589

Polska, trojak, 1589

Cena wylicytowana: 1 850 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:07:20
Numer:
151958
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Ryga, trojak, 1589, Ryga, na rewersie litery GE pomiędzy krzyżykami, cyfra III pomiędzy znakami mincerskimi
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: moneta w pudełku NGC z notą MS 65, wyśmienity stan zachowania
Literatura: Iger R.89.1.a (R2), K.-G. 34

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 1 850 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 1038

— Oferty —

18-01-2018 21:07:08 przez: 055073
1)  1 850 zł
17-01-2018 21:24:51 przez: 055435
2)  1 800 zł
18-01-2018 08:27:46 przez: 054899
3)  1 450 zł
17-01-2018 21:04:16 przez: 055434
4)  1 250 zł
12-01-2018 21:09:08 przez: 055163
5)  1 200 zł
11-01-2018 23:51:51 przez: 055151
6)  700 zł
10-01-2018 12:16:45 przez: 054977
7)  660 zł
09-01-2018 11:24:26 przez: 054916
8)  640 zł
08-01-2018 19:08:38 przez: 054830
9)  600 zł

« powrót do listy