Rosja, rubel, 1897 А•Г

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne
Rosja, rubel, 1897 А•Г

Rosja, rubel, 1897 А•Г

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 11-01-2018 22:20:40
151243
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, rubel, 1897 А•Г, Petersburg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 41, Kazakov 77

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 493

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  190 zł
4)  185 zł
5)  125 zł
6)  95 zł