Niemcy, talar, 1769 WWE

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne
Niemcy, talar, 1769 WWE

Niemcy, talar, 1769 WWE

Cena wylicytowana: 2 200 zł
Aukcja zakończyła się 11-01-2018 22:18:40
151252
Opis: Niemcy - Löwenstein-Wertheim-Rochefort - książe Karol Tomasz 1735-1789, talar, 1769 WWE, Wertheim
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.93 g, rzadki, subtelna patyna
Literatura: Dav. 2407B

Cena końcowa: 2 200 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 588

1)  2 200 zł
2)  2 100 zł
3)  1 550 zł
4)  1 300 zł
5)  1 250 zł