Polska, 2 kopiejki, 1855 ВМ

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne
Polska, 2 kopiejki, 1855 ВМ

Polska, 2 kopiejki, 1855 ВМ

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 11-01-2018 22:11:20
151236
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 2 kopiejki, 1855 ВМ, Warszawa
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 865, Brekke 199, Plage 485

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 252

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  160 zł
4)  155 zł
5)  150 zł