Polska, denar, 1573

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne
Polska, denar, 1573

Polska, denar, 1573

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 11-01-2018 22:02:00
151229
Opis: Polska - Bezkrólewie 1573, denar, 1573, Gdańsk, kartusz tarczy herbowej z 12 łukami
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki
Literatura: CNG 101, Kop. 7385 (R3)

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 529

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  165 zł
4)  165 zł
5)  155 zł
6)  150 zł