Polska, trojak, 1562

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1562

Polska, trojak, 1562

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 11-01-2018 22:01:20
151231
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, trojak, 1562, Wilno, bez herbu Topór, końcówki napisów DVX L / TRI ... LI
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna
Literatura: Kop. 3304, Iger V.62.2.d (R), Ivanauskas 9SA13-6

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 595

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  360 zł
4)  340 zł
5)  260 zł
6)  260 zł