Polska, denar krzyżowy, przełom XI i XII w.

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 11-01-2018 21:58:20
151168
Opis: Polska - Bolesław III Krzywousty 1107-1138 - jako książę śląski 1097-1107, denar krzyżowy, przełom XI i XII w., Pastorał na tle krzyża patriarchalnego / Krzyż kawalerski
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.64 g, rzadki, niecentrycznie wybity
Literatura: CNP typ VII, Dbg 1341, Str. 25, Nakielski WPN2: typ 11

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 666

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  100 zł
4)  90 zł
5)  80 zł