Cesarstwo Rzymskie, follis, 313-314

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 11-01-2018 21:51:40
151182
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki 307-337, follis, 313-314, Londyn, Aw: Popiersie w prawo i napis: IMP CONSTANTINVS AVG, Rw: Sol stojący i patrzący w prawo, napis: SOLI INVICTO COMITI, w polu S-F, odcinku PLN
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 20 mm, 3.47 g, miejscowa patyna
Literatura: RIC 10

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 235

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  140 zł
4)  60 zł