Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 275-276

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 11-01-2018 21:45:20
151196
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Tacyt 275-276, antoninian, 275-276, Ticinum, Aw: Popiersie cesarza w koronie radialnej w prawo, IMP C M CL TACITVS P AVG, Rw: Laetitia stojąca w lewo, wsparta na kotwicy i trzymająca wieniec, LAETITIA AVG, w odcinku VI
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 3.62 g, ciemna patyna
Literatura: RIC 142

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 148

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  90 zł
4)  40 zł
5)  38 zł