Polska, odznaka sołtysa

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, odznaka sołtysa

Polska, odznaka sołtysa

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 04-01-2018 22:22:20
205201
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, odznaka sołtysa, na stronie odwrotnej sygnatura BR. ŁOPIEŃSCY / WARSZAWA
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 57 mm, wykrzywiony gwint, ale rzadko spotykany komplet z podkładką i nakrętką

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 2228

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  440 zł
4)  400 zł
5)  260 zł
6)  250 zł
7)  210 zł
8)  200 zł
9)  145 zł
10)  135 zł
11)  125 zł
12)  120 zł
13)  100 zł