Niemcy, ort, 1753 G

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 25-12-2017 18:00
Zakończenie: 04-01-2018 22:16:00
Niemcy, ort, 1753 G

Niemcy, ort, 1753 G

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 04-01-2018 22:16:00
150970
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Fryderyk II Wielki 1740-1786, ort, 1753 G, Szczecin
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenie na szyi króla, rzadki
Literatura: Olding 239, v. Schr. 1018

Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 274