Cesarstwo Rzymskie, denar, 136

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 04-01-2018 20:35:20
149039
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Hadrian 117-138, denar, 136, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo, HADRIANVS AVG COS III P P; Rw: Aegyptos leżąca w lewo, trzymająca sistrum, przed nią ibis, AEGYPTOS
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.30 g, rzadki, patyna
Literatura: RIC 297e

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 298

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  520 zł
4)  370 zł
5)  350 zł
6)  270 zł
7)  240 zł