Rzym Kolonialny, tetradrachma bilonowa, 243-244 (7 rok panowania)

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 04-01-2018 20:43:00
142191
Opis: Rzym Kolonialny - Egipt - Aleksandria - Gordian III 238-244, tetradrachma bilonowa, 243-244 (7 rok panowania), Aleksandria, Aw: Popiersie cesarza w prawo, Α Κ Μ ΑΝΤ ΓΟΡΔΙΑΝΟ CΕV; Rw: Orzeł stojący na wieńcu na wprost z rozłożonymi skrzydłami, po bokach data L-Z
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, patyna
Literatura: Emmett 3402, Förschner 932

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 221

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  75 zł
4)  60 zł
5)  48 zł