Zakończenie: 21-12-2017 20:30 ÷ 22:03
Austria, żeton hołdowniczy Siedmiogodu wybity w Hermannstadt w 1837 r.
150231
żeton hołdowniczy Siedmiogodu wybity w Hermannstadt w 183... | II |
110 zł szac. 150 zł 172 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Rosja, rubel, 1843
150044
ogon Orła z 9 piór, 8 gałązek laurowych | III+ |
400 zł szac. 500 zł 742 wyświetleń |
5 | zakończona | |
II Rzeczpospolita 1918-1939, Matka Boska Częstochowska
150238
jednostronny medalion niesygnowany z uszkiem z Matką Bosk... | II |
100 zł szac. 80 zł 552 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, solidus, 395-402
150319
Aw: Popiersie cesarza w prawo, D N HONORIVS P F AVG; Rw: ... | II |
3 900 zł szac. 5 000 zł 749 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Bizancjum, solidus, 603-607
150320
Aw: Popiersie cesarza na wprost, trzymającego glob z krzy... | II+/I- |
1 950 zł szac. 3 000 zł 619 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, denar, 226
150289
Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP C M AVR SEV ALEXAND AV... | II+ |
200 zł szac. 200 zł 353 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, denar, 232
150292
Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP ALEXANDER PIVS AVG; Rw... | II- |
140 zł szac. 150 zł 249 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Litwa, pieniądz (denar), 1436-1440
150166
kontrmarka Kolumny Gedymina z czterema kulkami w polu, wy... | III |
800 zł szac. 150 zł 168 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Tauryda, pieniądz, XV w.
204938
Aw: Schematyczny zamek genueński; Rw: Tamga tatarska | III |
145 zł szac. 200 zł 206 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Śląsk, halerz, XV w
150265
Aw: Gotycka litera M z kulką, Rw: Wieża | III |
280 zł szac. 150 zł 192 wyświetleń |
4 | zakończona |