Polska, Bolesław Piasecki 1915-1979

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 21-12-2017 22:01:20
150240
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, Bolesław Piasecki 1915-1979, medal wydanym przez PAX z okazji śmierci, sygnowany KR, na obrzeży punce z próbą srebra
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 925, 44.20 g

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 973

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  180 zł