Polska, plakieta autorstwa Jana Raszki z 1927 r. wykonana na pamiątkę sprowadzenia..

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 21-12-2017 22:00:40
150342
Opis: Polska - XX w., plakieta autorstwa Jana Raszki z 1927 r. wykonana na pamiątkę sprowadzenia szczątków poety do Polski i uroczystego pochowania go w krypcie wieszczów narodowych w katedrze na Wawelu; Głowa poety w lewo, na odcięciu sygnatura J.R., niżej widok Wawela, u dołu JULJUSZ SŁOWACKI 28.VI. WAWEL 1927, w polu po prawej TOW. SZTUK PIĘKNYCH KRAKÓW
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 82 x 53 mm, z dolutowaną zawieszką, rzadka plakieta pamiątkowa jednego z najznakomitszych medalierów piewszych dekad XX wieku

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1208

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  240 zł