Rosja, rubel, 1842 СПБ АЧ

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rosja, rubel, 1842 СПБ АЧ

Rosja, rubel, 1842 СПБ АЧ

Cena wylicytowana: 800 zł
Aukcja zakończyła się 21-12-2017 21:54:00
150190
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1842 СПБ АЧ, Petersburg, duża korona na awersie, 11 piór w ogonie, 8 gałązek laurowych w wieńcu
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, uderzenie na rancie, ale pięknie zachowany
Literatura: Bitkin 184, Adrianov 1842в

Cena końcowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 584

1)  800 zł
2)  780 zł
3)  760 zł
4)  680 zł
5)  640 zł
6)  620 zł
7)  600 zł