Polska, 5 złotych, 1928

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 5 złotych, 1928

Polska, 5 złotych, 1928

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 21-12-2017 21:41:40
150273
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 5 złotych, 1928, Warszawa, 'Nike' ze znakiem Mennicy Warszawskiej
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '750', złotawa patyna
Literatura: Parchimowicz 114a

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 814

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  540 zł
4)  420 zł
5)  400 zł
6)  370 zł
7)  360 zł
8)  360 zł
9)  340 zł
10)  320 zł
11)  260 zł
12)  240 zł