Polska, 3 kopiejki, 1860 BM

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 3 kopiejki, 1860 BM

Polska, 3 kopiejki, 1860 BM

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 21-12-2017 21:41:20
150339
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Aleksander II 1855-1881, 3 kopiejki, 1860 BM, Warszawa, ogon Orła węższy
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: nieco rzadsza odmiana, ciemna zielonkawa patyna
Literatura: Brekke 181, Berezowski 2.50 zł, Bitkin 458, Plage 474

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 700

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  210 zł
4)  195 zł
5)  115 zł
6)  105 zł
7)  95 zł
8)  90 zł