Polska, 6 groszy, 1794

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 6 groszy, 1794

Polska, 6 groszy, 1794

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 21-12-2017 21:33:20
150278
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, 6 groszy, 1794, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Plage 207

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 2236

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  100 zł
4)  90 zł
5)  70 zł
6)  60 zł