Polska, ort, 1615

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, ort, 1615

Polska, ort, 1615

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 21-12-2017 21:26:20
150150
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1615, Gdańsk, Gdańsk, popiersie z wachlarzowatą kryzą, dwukropek i krzyżyk na końcu napisu na awersie, herb Gdańska w owalnej tarczy
Stan zachowania: III+/III, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin GD15b-6 (R)

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 278

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  280 zł
4)  240 zł
5)  230 zł
6)  210 zł
7)  190 zł
8)  180 zł