Polska, denar, bez daty
Zakończenie: 21-12-2017 21:15:20
Polska, denar, bez daty
150516
Opis: | Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Gdańsk, denar, bez daty, Gdańsk, M - S po bokach herbu Gdańska |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | ciemna patyna, lekko wyszczerbiony |
Literatura: | Kop.7258 (R4), CNG 49.a |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 186