Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 218-222

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 21-12-2017 20:44:40
150298
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Heliogabal 218-222, antoninian, 218-222, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP CAES M AVR ANTONINVS AVG; Rw: Wiktoria krocząca w prawo, trzymająca gałązkę palmową i wieniec, VICTOR ANTONINI AVG
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 4.93 g, bardzo ładny portret, patyna
Literatura: RIC 155

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 228

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  160 zł
4)  105 zł
5)  100 zł
6)  95 zł