Cesarstwo Rzymskie, denar, 222-235

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 21-12-2017 20:43:20
150294
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Julia Mamaea (matka Aleksandra Sewera) 222-235, denar, 222-235, Rzym, Aw: Popiersie cesarzowej w prawo, IVLIA MAMAEA; Rw: Fecunditas siedząca na tronie w lewo, wyciągająca rękę do dziecka stojącego przed nim, FECVND AVGVSTAE
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.07 g, ładny portret, delikatna patyna
Literatura: RIC 332

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 348

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  145 zł
4)  135 zł
5)  125 zł