Cesarstwo Rzymskie, denar, 200-202

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 21-12-2017 20:41:20
150288
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Geta 209-212 - jako cezar 198-209, denar, 200-202, Rzym, Aw: Popiersie cezara w prawo, P SEPT GETA CAES PONT; Rw: Felicitas stojąca w lewo, trzymająca kaduceusz i róg obfitości, FELICITAS PVBLICA
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.20 g, patyna
Literatura: RIC 9a

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 193

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  90 zł