Cesarstwo Rzymskie, denar, 196-211

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 21-12-2017 20:38:40
150280
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Julia Domna (żona Septymiusza Sewera) 193-217, denar, 196-211, Rzym, Aw: Popiersie cesarzowej w prawo, IVLIA AVGVSTA; Rw: Isis stojąca w prawo z nogą opartą na dziobie galery, trzymająca niemowlęcego Horusa oraz paterę, za nią ster oparty o ołtarz, SAECVLI FELICITAS
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.39 g, subtelna patyna
Literatura: RIC 645

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 376

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  160 zł
4)  130 zł
5)  120 zł