Grecja i posthellenistyczne, drachma, 310-301 pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 21-12-2017 20:37:20
204925
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Macedonia - Aleksander III Wielki 336-323 pne i następcy, drachma, 310-301 pne, Lampsakos, Aw: Głowa Heraklesa nakryta lwią skórą w prawo; Rw: Zeus siedzący na tronie w lewo, trzymający Orła i berło, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ, po lewej mysz, pod tronem monogram ME
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 4.20 g, patyna
Literatura: Price 1423, SNG Cop. 982

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 460

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  210 zł
4)  200 zł
5)  180 zł
6)  165 zł
7)  160 zł
8)  155 zł