Polska, trojak, 1826

Polska, trojak, 1826

Polska, trojak, 1826

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 14-12-2017 22:01:40
149925
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, trojak, 1826, Warszawa, nowe bicie
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: ślady korozji, ciemna patyna, rzadka moneta
Literatura: Iger KK.26.1b (R2), Plage 163

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 270

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  210 zł
4)  200 zł
5)  190 zł
6)  180 zł
7)  160 zł
8)  155 zł
9)  145 zł
10)  135 zł
11)  125 zł
12)  120 zł