Polska, ort, 1617

Polska, ort, 1617

Polska, ort, 1617

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 14-12-2017 21:43:40
204768
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1617, Gdańsk
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 7493

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 283

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  145 zł