Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 14-12-2017 21:38:40
149918
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: lekko niedobity jednak bardzo ładny, delikatna patyna
Literatura: Shatalin BD23-49

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 470

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  250 zł
4)  230 zł
5)  200 zł
6)  185 zł
7)  180 zł
8)  175 zł
9)  170 zł
10)  165 zł
11)  160 zł
12)  150 zł