Niemcy, dukat, 1808

Rozpoczęcie: 04-12-2017 18:00
Zakończenie: 14-12-2017 21:17:40
Niemcy, dukat, 1808

Niemcy, dukat, 1808

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 14-12-2017 21:17:40
149897
Opis: Niemcy - Hamburg- miasto, dukat, 1808, Hamburg
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złoto 3.48 g, uszkodzenia na rancie
Literatura: AKS 6, Fr. 1140

Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 523