czasopisma, Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne Nr 63 (3/1905)

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 30 zł
150142
Opis: czasopisma, Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne Nr 63 (3/1905)
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 20 stron formatu A4, oprawa kartonowa

Cena aktualna: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 55

1)  30 zł