czasopisma, Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne Nr 63 (3/1905)

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 14-12-2017 20:31:40
150142
Opis: czasopisma, Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne Nr 63 (3/1905)
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 20 stron formatu A4, oprawa kartonowa

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 134

1)  44 zł
2)  42 zł