czasopisma, Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne Nr 54 (4/1902) oraz indeks rocznika

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 34 zł
150141
Opis: czasopisma, Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne Nr 54 (4/1902) oraz indeks rocznika
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 12 stron formatu A4, oprawa kartonowa nieco obdarta

Cena aktualna: 34 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 48

1)  34 zł
2)  32 zł