czasopisma, Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne Nr 54 (4/1902) oraz indeks rocznika

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 14-12-2017 20:31:20
150141
Opis: czasopisma, Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne Nr 54 (4/1902) oraz indeks rocznika
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 12 stron formatu A4, oprawa kartonowa nieco obdarta

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 131

1)  44 zł
2)  42 zł
3)  32 zł