czasopisma, Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne Nr 54 (4/1902)

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 14-12-2017 20:31:00
150140
Opis: czasopisma, Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne Nr 54 (4/1902)
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 8 stron formatu A4, oprawa kartonowa nieco obdarta

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 196

1)  44 zł
2)  42 zł
3)  30 zł