czasopisma, Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne Nr 54 (4/1902)

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 32 zł
150140
Opis: czasopisma, Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne Nr 54 (4/1902)
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 8 stron formatu A4, oprawa kartonowa nieco obdarta

Cena aktualna: 32 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 44

1)  32 zł
2)  30 zł