czasopisma, Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne Nr 51 (1/1902)

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 14-12-2017 20:30:40
150138
Opis: czasopisma, Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne Nr 51 (1/1902)
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 16 stron formatu A4, oprawa kartonowa nieco obdarta

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 178

1)  36 zł
2)  34 zł
3)  30 zł