czasopisma, Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne Nr 51 (1/1902)

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 32 zł
150138
Opis: czasopisma, Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne Nr 51 (1/1902)
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 16 stron formatu A4, oprawa kartonowa nieco obdarta

Cena aktualna: 32 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 48

1)  32 zł
2)  30 zł