Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym
Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Cena aktualna: 410 zł
204177
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 1 złoty, 1.10.1938, seria IG 6484818
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: po subtelnej konserwacji, pięknie zachowane
Literatura: Lucow 719 (R3), Miłczak 78b

Cena aktualna: 410 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość przebić: 19
Ilość odsłon: 132

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  380 zł
4)  310 zł
5)  260 zł
6)  250 zł
7)  230 zł
8)  220 zł
9)  210 zł