Zakończenie: 07-12-2017 20:30 ÷ 22:27
Watykan (Państwo Kościelne), 4 soldi, 1867
149451
| III+ |
42 zł szac. 60 zł 388 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Zanzibar, 1 Paissa, 1299 AH (A.D 1881)
149456
| II- |
38 zł szac. 60 zł 590 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Watykan, medal z Piusem XII, 1951
149464
sygnowany Mistruzzi, Aw: Głowa papieża w prawo i napis PI... | III+ |
180 zł szac. 250 zł 467 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Pomorze, 1/3 talara (1/2 guldena), 1674
201721
| III+ |
380 zł szac. 600 zł 197 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niemcy, 5 marek, 1911 D
134068
| I/I- |
440 zł szac. 600 zł 200 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, naśladownictwo follisa z IV w.
139581
Aw: Popiersie cesarza w hełmie w prawo, wokoło IMP CONSTH... | II |
70 zł szac. 100 zł 146 wyświetleń |
3 | zakończona | |
139583
Aw: Popiersie cesarza w hełmie w lewo, z włócznią i tarcz... | III+ |
70 zł szac. 100 zł 446 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, czworak, 1569
203795
| III/III+ |
340 zł szac. 500 zł 186 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, trojak, 1596
144835
| III+ |
105 zł szac. 120 zł 281 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, trojak, 1598
144842
| III+ |
110 zł szac. 120 zł 498 wyświetleń |
3 | zakończona |