Rosja, rubel pamiątkowy, 1834

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rosja, rubel pamiątkowy, 1834

Rosja, rubel pamiątkowy, 1834

Cena wylicytowana: 6 200 zł
Aukcja zakończyła się 07-12-2017 22:09:20
149621
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel pamiątkowy, 1834, Petersburg, Rubel pamiątkowy wybity przez Mikołaja I z okazji odsłonięcia pomnika swojego ojca Aleksandra I
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, graffiti na rewersie, bardzo ładny, moneta w pudełku NGC z oceną UNC DETAILS, REV GRAFFITI
Literatura: Bitkin 894, Dav. 288

Cena końcowa: 6 200 zł
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Ilość odsłon: 674

1)  6 200 zł
2)  6 000 zł
3)  5 800 zł
4)  5 400 zł
5)  4 600 zł
6)  4 200 zł